کمپانی
_

ما که هستیم ؟

یک مجموعه مهندسی خلاق و با تجربه در صنعت ساخت و ساز
 • شرکت ساختمانی سویاب سازه نوشهر در سال 1378 توسط گروهی از مهندسان خلاق و مدیران کارآزموده و متخصص در پروژه های ساختمانی با هدف ارتقای کیفیت ساخت و ساز و بکارگیری دانش روز دنیا، تحویل پروژه ها در سریعترین زمان ممکن و خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شریف ایران تاسیس گردید.

  امروز به پشتوانه سال ها تجربه، همکاری نیروی انسانی کار آزموده و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن، قدرتمندتر از قبل پیش می رویم. فعالیت های این شرکت طیف گسترده ای دارد. از جمله خدمات ما، ساخت پروژه های مختلف ساختمانی مانند بیمارستانها، مراکز اداری، تجاری، واحدهای مسکونی و صنعتی میباشد. ما در زمینه طراحی، ساخت و مدیریت پروژه های بزرگ ساختمانی، خدمات چند جانبه ای را در دسترس کارفرمایان پیشرو در بخش های دولتی و خصوصی قرار می دهیم.

 

 • یک مجموعه مهندسی خلاق و با تجربه در صنعت ساخت و ساز
  شرکت ساختمانی سویاب سازه نوشهر در سال 1378 توسط گروهی از مهندسان خلاق و مدیران کارآزموده و متخصص در پروژه های ساختمانی با هدف ارتقای کیفیت ساخت و ساز و بکارگیری دانش روز دنیا، تحویل پروژه ها در سریعترین زمان ممکن و خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شریف ایران تاسیس گردید.امروز به پشتوانه سال ها تجربه، همکاری نیروی انسانی کار آزموده و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن، قدرتمندتر از قبل پیش می رویم.فعالیت های این شرکت طیف گسترده ای دارد. از جمله خدمات ما، ساخت پروژه های مختلف ساختمانی مانند بیمارستانها، مراکز اداری، تجاری، واحدهای مسکونی و صنعتی میباشد. ما در زمینه طراحی، ساخت و مدیریت پروژه های بزرگ ساختمانی، خدمات چند جانبه ای را در دسترس کارفرمایان پیشرو در بخش های دولتی و خصوصی قرار می دهیم.
 • کار حرفه ای، کیفیت، نوآوری و رسیدن به دستاوردهای ماندگار
  شرکت سویاب سازه با آگاهی از فناوری‌های پیشرفته دوستدار محیط‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌زیست و بهره‌‌مندی از نگرش سیستمی، تامین مالی، طراحی مهندسی و اجرای پروژه‌های مختلف ساختمانی، عمرانی و صنعتی را به کارفرمایان خود ارائه می‌دهد و رضایت کارفرمایان، کارکنان و سهامداران خود را از راه انجام خدمات با کیفیت، افزایش بهره‌وری و سودآوری تامین می‌کند.
 • منابع انسانی؛ مجموعه ای از افراد متعهد، با تجربه توانمند و با انگیز
  ما در سویاب سازه بر این باوریم که حضور نیروی انسانی توانمند و فرهيخته، دارايي ارزشمندي است که براي ما مزيت رقابتي ايجاد می کند. پرسنل کارآزموده، شرکت را در صحنه رقابت، پيشتاز نگه می دارد. به همین خاطر منابع انساني يکي از عوامل اصلي تحقق اهداف ما به حساب می آید. مجموعه ای از افراد متعهد، با تجربه، توانمند و با انگیزه کنار هم جمع شده ایم. نیروهای متخصص اجرایی و مهندسین ما در رشته های مختلف عمران، مکانیک، برق، معماری و کامپیوتر به صورت هدفمند و منسجم، برترین ها رابرای شما فراهم کنند.

با درنظر داشتن دیدگاه درازمدت برای ساخت و ساز و به هدف کمک به رشد و تقویت اقتصادی کشور، ایجاد فضای مناسب زندگی برای مردم، شرکت سویاب سازه سالها در بخش ایجاد شهرک های مسکونی و رفع نیازمندی مسکن، در خدمت هم میهنان عزیزمان بوده و به گسترش فعالیت های خویش در این عرصه ادامه میدهد.